0 položek
0 Kč
Hledat

Koncentrovaná pomoc okamžitě k dispozici.

Často toho vyžadujeme od našich koní mnoho, ať už ve sportu, chovu nebo v hobby. Kůň musí podat tomu odpovídající výkon, ke kterému potřebuje dostatečnou výživu, která mu poskytne dostatek energie a podpoří jeho ochotu požadovaný výkon poskytnout. Výživové doplňky se skvěle hodí pro optimální podporu koně a pro vyrovnání deficitů nebo zvýšených potřeb rozličných látek. Obvykle tohoto vyrovnání dosahujeme denními dávkami a týdny trvajícími kúrami.

ALE CO DĚLAT, KDYŽ TO NĚKDY MUSÍ BÝT OPRAVDU RYCHLE?

Vždy jsou ale momenty, kdy je nutné okamžitě a cíleně jednat, abychom podpořili koně co nejrychleji v nastalé zátěži nebo stresové situaci. Je potřeba okamžité pomoci.

Boostery jsou koncentrované a výborně se vstřebávají. Tak se dostávají účinné látky rychle na místo působení a to ve vysokých koncentracích. Naše Boostery se vejdou do ruky, aby bylo možné je mít k dispozici kdekoliv, i na cestách. Oproti jinak obvyklým kyblíčkům a dózám pro krmné doplňky, se Boostery vejdou pohodlně do sedlové brašny, kapsy kabátu nebo auta. Přímou aplikací do huby máme jistotu, že se požadované množství dostalo opravdu „do koně“. Pomocí kolečka dávkovače pohodlně stanovíme přesné množství.
Nevíte jaký produkt by byl nejvhodnějším dárkem pro Vaše blízké? Zvolte náš Dárkový poulaz a nechte je vybrat samotné.
657 Kč